Valga haigla hooldekodusse tõi viiruse täielikult vaktsineeritud töötaja, kes käis haigena 24h vahetuses tööl


Minuni jõudsid mitmed vihjed, kuidas Valga haigla hooldekodus on keerulised ajad, sest koroonaviirus on neid laastamas. Seepeale hakkasin infot uurima ja selgub, et kogu see info vastab tõele. Olukord on väga tõsine ja sellest on teadlik ka Terviseamet, kes juba täna (27.10) korraldas kõikide hooldekodu elanike laustestimise, mille tulemused selguvad täna hilisõhtul või homse päeva jooksul.

Hooldekodu juhataja Irja Sõnum teatas küll esmases telefonikõnes, et tema ei ole teadlik, kust kaudu viirus majja pääses ja see võis tulla kust iganest. Küll aga jättis ta ütlemata, et üks nende enda töötaja käis juba laupäeval 24-tunnises vahetuses tööl lausa haigussümptomitega. Lisaks oli ta tööl ka nädala sees ja tänaseks on see töötaja andnud ka positiivse koroonatesti.

Vaid umbes tund aega hiljem muutis juhataja oma juttu, kui temalt sai täiendavalt otse küsitud haigestunud töötaja kohta. Seepeale ta väitis, et see info jõudis temani hetk tagasi, mis kõlab äärmiselt kummaliselt, sest minule teisel pool Eestit oli see info teada juba mitmeid tunde enne seda. Olgem ausad – see info oli teada sealsetele „omadele inimestele“ juba väga kaua enne seda.


Hooldekodu juhata enda sõnad:

„Ohh…seda ma just praegu kuulsin. See on täiesti lubamatu, täiesti mõttetu. Ma ei oska Teile öelda, kuidas niisugustele asjadele saab piiri panna, kui inimestel ei jagu mõistust. Vot see on nüüd niisugune asi, mida ma ei suuda lahendada mitte mingil moel ja tuleb tööle, ütleb, et tal on palavik ja tuleb tööle, kui meil on rangelt keelatud tööle tulla, kui tal on ükskõik milline sümptom. See inimene oli täielikult vaktsineeritud ja kolmanda doosi ootel. Hetkel pole veel õrna aimugi kui palju nakatunuid on, vastuse saame täna öösel Terviseametist.“

Praeguseks hetkeks on teada, et juba on ka üks hooldekodu voodihaige patsient selgete covid sümptomitega raskes seisus.

Kogu see olukord toob välja selgelt, kuidas suur osa viirusest levibki just vaktsineeritud inimeste enda kaudu, keda ei kontrollita ega takistata isegi haigena minna tööle hooldekodusse - sellesse kõige haavatamasse paika. Olen sellel teemal ise kirjutanud mitu hoiatavat lugu juba nii augustis kui septembris, kuid ometi ei ole tulnud mingit muutust ja covid-passiga viiruse levitamine on valitsuse poolelt endiselt soosingus ja igati õigustatud. Ei hoolita isegi sellest, et igapäevaselt toob see kaasa paljude inimeste surmajuhtumid.

Kui palju inimesi peab siis veel ära surema selleks, et lõpuks hakataks piirama seda, kuidas see viirus tegelikult levib - just vaktsineeritud inimeste enda kaudu, kes võivad vabalt viirust levitada?


Mõtteainet meedia maastikult

Kas kellegil tekib ehk veel selline küsimus, kuidas küll on tekkinud olukord, et niivõrd olulist infot avaldan mina läbi oma blogi, kui meil on olemas suured meediakanalid, uudisteportaalid ja ajalehed. Ometi usaldatakse hoopis mind, keda on nimetatud nii lamemaalaseks kui ka vandenõuteoreetikuteks, aga ei usaldata neid suuri ametlikke meediakanaleid. Mis küll on siin riigis ikka nii valesti läinud, et on tekkinud selline usalduskriis ka nende suurte kanalite osas? Või ehk on mingi muu tegur, miks selliseid detailseid ja ausaid uudiseid ei saa lugeda ajalehest ega kuulata telerist? 


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Kuna tegutsen selle blogi osas vaid annetuste toel, siis alljärgnevalt leiad konto andmed, kuhu head inimesed saavad teha     mulle toetusi, kes arvavad, et minu tehtav panus on oluline ja väärib ka mõningast tasustamist.

Pikemalt sellest: https://isalugu.blogspot.com/2021/03/kas-ka-minu-tegevus-oleks-tasustamist.html

Kui oled selle läbi lugenud ja tunned või arvad, et soovid anda oma panuse minu tegevusse, siis kordan siin oma konto andmeid:

Tarvo Alev
EE79 1010 0104 5829 6019

Selgitusse: "Blogi toetus" 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Kui soovid saada kiiremini infot, uutest blogis ilmuvatest lugudest, siis mine blogi facebooki lehele ja märgi see meeldivaks või hakka jälgima, siis saad järgmisel korral koheselt teada, kui olen avaldanud uue loo.

https://www.facebook.com/isalugu

Loo autor: Tarvo Alev

Kommentaarid