Ilus oled Hiiumaa, kuid kahjuks kahepalgeline ja silmaklappidega! Lugu tsensuurist ja info varjamisest.

 


Kirjutasin eile valmis loo kahetsusväärsest juhtumist Hiiumaal, kus tõin päevavalgele detailid, kuidas Hiiumaa haigla töötajad vaktsineerisid Serveri keskuses alaealist last ilma lapsevanemate loata ja teadmata. Lugu saad lugeda siit: https://isalugu.blogspot.com/2021/09/vaktsineerimine-hiiumaalt-kus-vanemate.html


Seda lugu jagasin ka Hiiumaa elanike FB gruppi – Hiiumaa Heaks. Üsna kiirelt keerati selle loo kommenteerimine kinni. Veidi aega hiljem aga kadus terve lugu sealt grupist nagu võluväel. Seepeale lisas üks teine inimene selle loo uuesti. Kordus sama stsenaarium.

Minul tärkas juba omamoodi hasart – kui palju nad jõuavad. Kui oli juba kuues inimene selle sinna postitanud ja lugu kustutatud, siis tegin oma blogisse üleskutse, et kõik sealse grupi liikmed võiksid „õla alla panna“. Mitmed seda tegidki ja niimoodi see vägikaikavedu siis käis ja ehk käib isegi edasigi.

 

24 tundi hiljem mind lihtsalt blokeeriti grupist

Hetkel ei ole ma teadlik, kas see lugu on seal veel nähtav või käib see lasteaia tasandil eitamise ja peituse mängimine seal edasi. Mul ei ole võimalust enam seda gruppi nähagi, sest mind on nüüd 24 tundi hiljem blokeeritud. Mis siis oli minu tegelik kuritegu? Kas see, et jagasin sinna gruppi lugu, mis on täielikult tõene, on detaile ja paneb inimesi kaasa mõtlema. See lugu on Hiiumaal juhtunud ja seega vastab igas mõttes kõikidele nendele tingimustele sealses grupis, mis peaks olema lubatud.

Täna saadeti mulle aga vihje, et üks grupi adminnidest on tegelikult Haigekassas tööl osakonna juhatajana. Mulle saadetav kiri sõnasõnalt järgnev:

„Mina olen ka Hiiumaa Heaks grupist bloki saanud juba esimesel “hooajal”.

Muide Grupi administraator Külli Friedemann on Haigekassa osakonnajuhataja.

Soovitan pöörduda ka Haigekassa personalijuhi poole. Mina olen seda teinud. Pareeriti ära, aga mida suurem laviin seda teeb, seda kasulikum.

Lisaks. Vaktsineeritu vanematele. Reklaamiseaduse $22 lg1 meditsiiniteenuse reklaam on KEELATUD. Need kes e-kirjaga reklaami saatsid, tuleks ka vastutusele võtta!“

Kontrollisin seda fakti ja tõesti on sellise nimega isik leitav Haigekassa kodulehelt: https://www.haigekassa.ee/haigekassa/eesti-haigekassa/haigekassa-tootajad

Külli Friedemann / Osakonna juhataja / Esmatasandi teenuste osakond


Minu blogi alla kirjutas Maido järgneva kommentaari:
"
Pole ka ime, et sellised postitused kaovad kui sealne admin on vaktsiinidega tegeleja"

 

Mis Teil toimub seal, hiidlased?

Selgelt on aru saada, et hädasti on vaja blokeerida inimestel saamaks teada tõest infot, mis puudutab vaktsineerimisi ja seda ka alaealiste laste hulgas. Samal ajal oli lugeda Delfist, kus Hiiumaa vallavanem hõikas rõõmsalt, kuidas nende saarel on saavutatud lausa karjaimmuunsus. Täielik ime. Halleluuja! Esimene piirkond maailmas, kes sellega hakkama sai. Isegi Iisreal on suurtes hädades oma massilise vaktsineerimisega ja niivõrd hädas, et suured Euroopa riigid on kehtestanud Iisreali inimestele lausa sissesõidu keelud.


Delfi uudise viide: https://www.delfi.ee/artikkel/94477931/hiiumaa-vallavanem-me-saarel-saavutati-karjaimmuunsus

Huvitav, kas Hiiumaa saab ka varsti samal moel suletud piirkonnaks, kus neil pole õigust jalgagi saarelt välja tõsta? See on ju ikka see müstiline karjaimmuunsus, mis on saavutatud seeläbi, et vanemate teadmata vaktsineeritakse lapsi ja kõik tõesed uudised ja info on tsenseeritud ja blokeeritud. Eks eesmärk pühitseb ju abinõu!

 

Hiiumaa on ikka ilus!

Kogu see triangel aga ei muuda siiski fakti ja asjaolu, et Hiiumaal on ilus loodus ja kaunid vaatamisväärsused. Kuna olen ka ise Hiiumaaga seotud, siis külastan seda saart mitmeid kordi igal aastal. Lisaks tean sedagi, et seal saarel elavad ka mitmed väga toredad ja arukad inimesed, kes saavad siiski suurepäraselt aru, mis tegelikult maailmas toimub. Kahju ainult, et neid niivõrd vähe on.

Aga siiski on Hiiumaa ju ilus!


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Kuna tegutsen selle blogi osas vaid annetuste toel, siis alljärgnevalt leiad konto andmed, kuhu head inimesed saavad teha     mulle toetusi, kes arvavad, et minu tehtav panus on oluline ja väärib ka mõningast tasustamist.

Pikemalt sellest: https://isalugu.blogspot.com/2021/03/kas-ka-minu-tegevus-oleks-tasustamist.html

Kui oled selle läbi lugenud ja tunned või arvad, et soovid anda oma panuse minu tegevusse, siis kordan siin oma konto andmeid:

Tarvo Alev
EE79 1010 0104 5829 6019

Selgitusse: "Blogi toetus" 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Kui soovid saada kiiremini infot, uutest blogis ilmuvatest lugudest, siis mine blogi facebooki lehele ja märgi see meeldivaks või hakka jälgima, siis saad järgmisel korral koheselt teada, kui olen avaldanud uue loo.

https://www.facebook.com/isalugu

Loo autor: Tarvo Alev

Kommentaarid